Lens ne işe yarar, Lens kullanımı zararlı mı sakıncası varmı?

Lens Nedir? Kontakt Lens Nasıl Kullanılır?

Lens Nedir? Nasıl Kullanılır? Kontakt Lens Kullanmak Zararlı mıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

Kontakt Lens Kullanmak Zararlı mıdır? Lens Kullanırken nelere dikkat edilmeli?  sorularının yanıtları. Gözlerinin güzelliğini beğenmeyen, şu deyim yerindeyse zımbırtıları gözlerine taktığı zaman kendini daha güzel, bakımlı ya da çekici göründüğünü sanan cahil vatandaşlar için biraz bilgi vermek istedik. Tabi sağlık nedenleriyle de bu ürünü kullananlar var onlarında çok dikkati olmasını tavsiye ediyoruz. Ozguncel.com, Ünlüler dünyasında bile rastlayabildiğimiz bu Kontant lens takma rahatsızığı hakkında vereceğimiz tüyle ürpertici bilgiden sonra fikirleriniz ne olacak bilmiyoruz. Fakat ne olursa olsun gün boyu sıvı halde kalmasi gereken göz bölgesine sırf farklı renkte görünsün diye bir naylom parçası takmanın manasını kavramış değişiz.

Kontant lens kullanmanın zararları nelerdir?

Bir grup geç cızbız keyfi yapmak amacıyla mangal hazırlamaya karar ve işe koyulurlar. Aralarından biri mangalı yakar ve kömürlerin tamamen tutuşu, ateşin hazır hale gelmesini beklerken 2-3 dakika kadar yanan kömürlere ve ateşe bakarak bekler. (Buraya kadar doğal bir durumdur, herkes böyle yapar)

Daha sonra çığlıklar atmaya, kendini yerlere atıp bağırmaya başlar. Etrafındakiler şakın ve korkmuş güzlerle olan biteni anlamaya çalışır. Daha sonra arkadaşlarını

 

Doktora götürürler ve 21 yaşındaki arkadaşlarının kör olduğunu öğrenirler.  Sebep ise Kontakt Lens KullanımıKontakt lensin yapısı plasik olduğu içinkömürlere bakarken oluşan ısı dolayısı ile gözlerinin üzerinde eridiğini ve bir daha göremeyeceğini öğrenirler..

Eğer hala Lens kullanmak niyetindeyseniz. Lütfen bu konuda dikkatli olun. Göz organı parayla satın alınamayan ve kaybedildiği taktirdeyaşarken ölmekle aynı manaya geldiğini de aklınızdan çıkartmayın.
Lens Kullananalar Denize Girebilir mi? Video izle

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver