LEGO Parçaları ve Karakterleri ile Film Hazırlama Uygulaması Ücretsiz İndir LEGO Super Heroes Movie Maker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

LEGO Parçaları ve Karakterleri ile Film Hazırlama Uygulaması LEGO Super Heroes Movie Maker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LEGO Super Heroes Movie Maker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LEGO Super Heroes Movie Maker, DC Universe kahramanları ile diğer LEGO parçalarının bir araya gelmesi ve iPhone ya da iPad‘i kullanarak kısa film hazırlanmasına imkan tanıyan mobil uygulama.

LEGO Super Heroes Movie Maker ile hayalinizdeki film setini LEGO parçalarıyla oluşturabilir ve kahramanlarınızı DC Universe karakterleri arasından çekerek onları kendi maceranıza ortak edebilirsiniz. Uygulama her ne kadar çocuklara yönelik hazırlanmış olsa da ebeveynlerin ilgilerini de hızlıca çekebilme yeteneğine sahip.

Stop Motion” adı verilen fotoğraflarla video akışı oluşturma tekniğini baz alan uygulama, çekilen fotoğrafı silme, efekt verme, arka plan müziği ya da efekti ekleme, hızlandırma gibi önemli ve işlevsel özelliklere sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver