Lazerli Yüz Epilasyonu Nasıl Yapılır, Yüz Bölgesi Epilasyonu, Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon

yüz bölgesi lazer epilasyon yöntemi, yüz epilasyon yöntemi nasıl yapılır, yüz epilasyonu, yüz epilasyonu işlemi nasıl yapılır

Yüz epilasyonu nasıl yapılır?

Yüz epilasyonu başta kadınlar olmak üzere erkekler tarafından da talep edilen bir estetik türü olarak, yüzdeki tüm istenmeyen tüylerin temizlenmesi ve daha pürüzsüz bir yüze sahip olunmasını sağlayan bir işlemdir. Hem kadınların hem de erkeklerin yüzlerinde çıkan tüylerden kurtulmak için tercih ettikleri yüz bölgesi lazer epilasyon yöntemi, kadınlarda bıyık, çene altı ve yanak bölgesine uygulanırken, erkeklerde ise kaş arası ve sakallar için uygulanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüz epilasyonu nasıl yapılır?

Yüz bölgesi oldukça hassas bir bölge olduğundan diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre yüze uygulanınca olan epilasyonın şiddeti düşüktür. Diğer epilasyonlarla karıştırılmamalı ve yüze zarar vereceği ala getirilmemelidir. Çünkü yüz epilasyonu uzman bir kişi tarafından uygulandığı zaman hiçbir sorun gözlenmeyecektir. Özellikle de beyaz tenli olmasına rağmen yüzünde siyah siyah tüyler çıkan kişilere lazer yüz epilasyonu uygulaması önerilir.

Lazer yüz epilasyon yönteminin yanı sıra sir ağda yöntemi de yüz epilasyonu tekniklerindendir. Sir ağda yönteminde ilk olarak temizleme jeli ile bölge temizlenir. Spatül yardımı ile kılların çıkış yönüne doğru ağda yüze sürülür ve tek kullanımlık kağıtlar vasıtasıyla tüyler çekilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver