Lazerle Kaş Aldırma, Lazerle Kaş Aldırma Fiyatı, Lazerle Kaş Aldırma Kaç Para

lazerle kaş aldırma ne kadar, lazerle kaş aldırma yöntemi, lazerle kaş aldırma yöntemi fiyatı, lazerle kaş aldırmak kaç lira

Lazerle kaş aldırma fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzümüze bambaşka ifade katan kaşlarımız bakışlarımızı anlamlı kılan yapısıyla yüzümüzdeki değerini hissettirir. Güzel olmak için artık yapılabilecek çok şey mevcutken siz neden bu imkanlardan faydalanmayasınız? İşte arzu ettiğiniz anda kaş kaldırma yöntemiyle güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Nasıl mı?

Kaşa arası ve kaş çevresi gibi bölgelerde bulunan tüyleri alma işlemi, estetiğin gelişen yöntemlerinden biri olan lazer ile kısa sürede ve çok daha kolay bir şekilde alınmaktadır. Hem erkek hem de kadınlar lazerle kaş alma yöntemine başvurmakta ve uygulama sonrası da oldukça memnun kalmaktalar. Bu zaman kadar kullanılan tüy dökücü krem, cımbız, ağda ve ip gibi klasik yöntemler lazer kadar profesyonel bir işlem değiller. Hele ki kaş ortasında ki kıllar lazer ile kalıcı olarak temizlenir.

Lazerle kaş aldırma yöntemi kaşları inceltmek içi kullanılıyor gibi algılansa da aslında bu yöntem kaş arası tüyleri almak, saça kadar uzanan kaşları kısaltmak ve bitişik kaş şeklini önlemek için kullanılan bir yöntemdir. Daha seyrek tekrarlanması ve daha kısa sürede uygulanması ile lazerle kaş aldırma son zamanların popüler uygulamalarındandır.

 

Lazerle kaş aldırma fiyatları

 

Lazer epilasyon ışınları saç folikülüne odaklanarak burada ısıya dönüştürülmektedir. Bu yöntem fototermoliz veya ışık yöntemi ile çalışır. Böylece tüylerin çıkmasına fırsat verilmeden köklerle ısı ile kurutulmuş olur. Ancak bu yöntem uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Cinsiyet ayrımı yapılmadan en yoğun kıl problemlerine bile çok etkilidir. Yöntemin uygulama fiyatı uygulanacak olan bölgeye ve uygulatılan merkeze göre değişiklik gösterse de genellikle lazerle kaş aldırma fiyatları 20-40 TL arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver