Lazer Yöntemi İle Diş Beyazlatma Fiyatı, Lazerle Diş Beyazlama Ne Kadar, Lazerle Diş Beyazlatma

lazerle diş beyazlatma fiyatı, lazerle diş beyazlatma yöntemi fiyatı, lazerle diş beyazlatmanın fiyatı ne kadar, lazerle diş beyazlatmanın fiyatları

Lazerle diş beyazlatma fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Dişleri beyazlatmanın en etkili yöntemlerinden birisi olan lazer, mütehassıs bir diş hekimi tarafından son derece muvaffakiyetli olarak gerçekleştirildiği için bireylerin yüzünü güldüren dişlere sahip olmasını sağlıyor. Diş üzerinde mütenevvi nedenlerden dolayı bulunan sarı veya siyah lekeler birkaç seanslık lazer uygulaması ile cüzi fiyatlarla ortadan kaldırılıyor.

Lazerle diş beyazlatma fiyatları

 

Diş hekimlerinin tecrübesi, diş klinikleri ya da yaptırılacak ile göre lazerle diş beyazlatmanın fiyatları değişiklik gösterse de, ekseri birbirine yakın fiyatlar olup 400 TL  ile 1500 TL arasındadır. Bu fiyatlar dişlerinizdeki lekelerin inatçılığına bağlı olarak uygulanacak olan işlemin seans sayısına göre değişmektedir.

Lazerle diş beyazlatma yöntemi çağımızda sıkça uygulanan bir işlem olduğu için hekimler bu konuda oldukça tecrübe kazanmış durumdadır. Bu nedenle işlemin uygulanması bir saat gibi kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver