Lazer Slimlipo Yöntemi, Slimlip Yöntemi Uygulama, Slimlipo Lazer Yöntemi

slimlipo nasıl uygulanır, Slimlipo ne demek, slimlipo uygulaması, slimlipo yöntemi

Slimlipo nedir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Slimlipo, gelişen teknolojinin son ürünü olarak hayatımıza girmekte ve birtakım nedenlerden dolayı vücudumuzda biriken fazla yağların bedenimizden kolayca atılmasını sağlayan son derece güvenli bir lazer cihazıdır. Lazer yöntemi ile fazlalıklarınızdan kurtulma hayalleri kuruyorsanız, Slimlipo var olan tüm lazer cihazlarının en etkili ve kısa sürede sonuç gösteren yöntemlerinden biridir diyebiliriz.

 

Zahmetsiz bir şekilde fazla yağlardan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. FDA onayı da bulunan Slimlipo, Liposuction’a karşı da üstünlük sağlamakta ve tüm işini cerrahi işleme gerek bırakmadan yapmaktadır. ABD’de sıkça uygulanan bu yöntem Türkiye’de çok az merkezde uygulanmaktadır. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen Slimlipo uygulamasında iz, sarkma ya da kanama gibi sorunlarla da karşılaşmanız söz konusu bile değil.

 

Slimlipo nasıl uygulanır?

 

Saç telinden biraz kalın olan ve kanül adı verilen bir cihazdan çıkan lazer ışığı, yağ hücrelerini hedef alarak, yok ediyor. Kanülden çıkan ışın diğer dokulara asla zarar vermiyor. Bu işlemin ardında lazer başlığı değiştirilip deri altına müdahale ediliyor. Yağların yok olduğu bölgedeki cildin sönük bir halde olmaması için cilt yüzeyinin toparlanıp sıkılaştırılması sağlanıyor.

Slimlipo uygulaması 1-3 arası sürmektedir. İşlemin ardından hastalara 4-5 gün korse kullanımı öneriliyor. Bundan sonra fazla yağlarından kurtulan hastalar kısa bir sürede iyileşerek, yaşamlarına kaldıkları yerden hafiflemiş olarak devam ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver