Lazer Liposakşın Nedir-Lazerli Lipoliz Fiyatları-Lipotherme Faydaları ve Yaptıranlar Hakkında Bilgi

Aşağıda Lazer Liposakşın Nedir-Lazerli Lipoliz Fiyatları-Lipotherme Faydaları ve Yaptıranlar ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Liposakşın Nedir-Lazerli Lipoliz Fiyatları-Lipotherme Faydaları ve Yaptıranlar

Lazer teknolojisinin bölgesel incelme ve zayıflama amacıyla kullanımı son zamanlarda özellikle bölgesel kilo sorunu olan hanımlar tarafından artan bir ilgiyle tercih ediliyor. Bu yöntemler arasında özellikle Lipotherme™ adı verilen Minimal İnvaziv Lipoliz Lazer uygulaması etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Şimdi sizlere bölgesel zayıflama yöntemleri arasında son trend olan liphoterme lazerli lipoliz uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz.

Lipotherme ABD ve AB ülkeleri de dahil olmak üzere tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan lazer lipoliz cihazıdır. Liposakşın gibi yağ emme işlemine gerek kalmadan uygulanan bu bölgesel zayıflama yöntemi, lazer ışınlarının sürekli olarak azalan ve artan dalgalanmalar (Continious Wave prensibi) şeklinde cilt altı yağ dokularına uygulanmaktadır. Pulsed sistemlere göre büyük avataj sağlayan bu teknoloji ile işlemler risksiz güvenle ve büyük bir hızla tamamlanır. Lipoterm lazerli lipoliz uygulaması asla liposakşın yönteminin bir alternatifi değildir. Aksine liposakşın ile aşırı miktarda yağ aldıracak kişilerin Liposuction Ameliyatı öncesinde uygulanması durumunda ciltteki çökmeler ve buruşmalar engellenerek lipoliz ameliyatı uygulaması sonrasında pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Lokal anestezi ile uygulanabilen işlem sonrasında bir kaç hafta içersinde bölgedeki yağlar hızlıca vücuttan atılır.

Lazerli Lipoliz Nasıl Çalışır

Lipoliz lazeri yağ deposunun ortadan kaldırılması için kullanılan en gelişmiş ve etkin teknolojidir. Lazer enerjisi optik fiber ile cilt altına lazer ışıması enerjisi yollar ve cilt altındaki yağ dokularının enerji gönderilerek cilt altındaki yağ dokularının ısısını parçalanması için yeterli sıcaklığa getirir. Bu sayede yağ hücreleri şişmeye başlar ve hacim olarak normale nazaran daha fazla yer kapsar.  Bu hacimsel ısıtma  işlemi yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar (adipozitlerin). Buda cilt yüzeyinde gerginleşme sıkılaşma sağlar ve sadece hücre çapında bir yağ yakımı olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.

LAZERLİ LİPOLİZİN FAYDALARI NELERDİR

  • Lazer lipoliz gerçekten basit ve kolay bir bölgesel zayıflama operasyonudur.
  • Lazer lipoliz anestezi gerektiren ve genel anestezinin risklerini hastalarına yaşatmayan bir bölgesel zayıflama yöntemidir
  • Lazer lipoliz operasyonu için geniş ameliyat yarası açılmaz ve karın, basen kalça gibi zayıflaması istenen bölgelere küçük bir delik açılarak bölgesel incelme lazerli lipoliz ameliyatı uygulanabilir.
  • Lazer lipoliz ameliyatı sonrası ameliyat morlukları ve kan toplanma yaşanmaz.
  • Lazer lipoliz sonrası hastanın yatmasına gereksinim yoktur. Evine giderek istirahat edebilir.
  • Lazer lipoliz sonrası hasta birkaç günde normal hayatına dönebilir.
  • Lazer lipoliz ile  cilt sıkılaşır ve gençleşir

Lipothreme ile liposuction yapmadan bir kaç haftada uygulama yapılan bölgedeki yağ vücuut tarafından atılır. Hızlı bir şekilde yağ dokusunda azalma gözlemlenir. Lipothereme Amerikada en sık kullanılan Lazer Lipoliz cihazıdır. FDA onaylı sistem diğer bütün incelme ve zayıflama metodlarına açık ara fark yaratmaktadır. Tek seanta alınan sonuçlar son derece tatminkardır. Diğer zayıflama ve incelme cihazlarının aksine her bölgede kullanılabilmektedir. Gıdı ve yanaklarda oluşan yağın eritilerek yok olmasını sağladığı gibi cilt sıkılaştrımada da kullanılmaktadır.
Lipotherme Neden Üstün

Lipotherme yağ parçalamak ve cilt sıkılaştırmak için en uyun dalga boyu olan 980 nm ile çalışır.

Lipotherme diğer lipoliz lazerlerinin aksine (Sürekli Dalga) Continious Wave çalışabilme özelliğine sahiptir.

Lipotherme yağ parçalama yaparken aynı zamanda cilt sıkılaştırmada yapar.

Lipotherme’in dalga boyun lipoliz için American MIT üniversitesi bilim adamları tarafından en uygun lazer olarak nitelendirilmektedir.

Lipotherme upgrade edilerek Exotherme cihazına dönüştürülebilir ve varis, kılcal damar, telenjektazi tedavisinde kullanılabilir.

Lipotherme Amerikada en yaygın kullanılan lazer lipoliz cihazıdır.

Lipotherme Lamba değişimi su pompası değişimi gibi masraflar çıkartmaz.

Lipotherme ile yapılan işlemlerde müşteri memnuniyeti diğer lazer sistemlerine göre çok yüksektir. (% 94)

Lazerli lipoliz öncesi ve sonrası resimleri
lipolizbölgesel zayıflama

Lazerli lipoliz kullanıcı yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver