Lazer Lipoliz Faydaları, Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme, Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme Tekniği

lazer lipoliz ile bölgesel incelme yöntemi, lazer lipoliz ile bölgesel zayıflama nasıl olur, lazer lipoliz ile bölgesel zayıflama tekniği, lazer lipoliz ile bölgesel zayıflama yöntemi

Lazer lipoliz ile bölgesel zayıflama

Çok uzun bir dönemden beri sıklıkla uygulanan ve hemen hemen her uygulama sonrası bölgesel fazlalıkları olan kişilerin yüzünü güldürmede oldukça başarılı olan lazer lipoliz yöntemi, kendi alanında etkili bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Lazer teknolojisinin lipoliz tekniği ile birleşmesinden doğan lazer lipoliz bölgesel zayıflama yöntemi, ameliyatsız uygulanan bir işlem olmasıyla da dikkat çekiyor. Bıçak altına yatmadan bacak, kol, kalça ve basen bölgesinde ki fazla yağların eritilmesi ve bu bölgelerde incelme sağlaması lazer lipolizin en önemli özelliğidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer lipoliz ile bölgesel incelme

Lazer lipoliz yöntemi bacak, kol, kalça ve basen bölgesinin yanı sıra baldır, ayak bileği, çene altı ve vücudun çeşitli bölgelerine rahatlıkla uygulanmaktadır. Kadınlar kadar erkeklerinde tercihleri arasında bulunan lazer lipoliz ile bölgesel incelme yöntemi, fazlasıyla sarkma gösteren bölgelerin deri altındaki yağ hücrelerini yok edip, bu bölgede toparlama sağlamaktadır.

Lazer lipoz yöntemden kullanılan lazer 1064 nm’deki dalga boyunun dokuları uyarmakta, canlandırmakta ve sıkılaştırmaktadır. Böylece diğer yöntemlerin sıkılaştırmada zorlandığı bu bölgeleri lazer lipoliz yöntemi başarılı bir şekilde sıkılaştırarak diğer yöntemlere göre daha iyi bir sonuç vermektedir.

Lazer lipoliz yöntemi hafif bir anestezi ile uygulanmaktadır. Vücudun normal kıvrımları arasına gizlenebilecek şekilde deriye 0.5-1.5 mm arasında birer küçük kesi atılır ve bu kesilerden incecik fiberoptik uçlarla girilerek lazer ışınının ısı etkisi ile yağ hücreleri, birkaç aylık uygulama sonrası hastanın şikayet ettiği yağ dokularının yok edilmesi gerçekleştirilmiş olur. Diğer uygulamalara nazaran daha kısa sürede, daha etkili bir şekilde ve deformitesi daha az olarak uygulanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver