Lazer İle Kılcal Damar Tedavisi, Lazerle Kılcal Damar Nasıl Tedavi Edilir, Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Nasıl Olur

Lazerle kılcal damar tedavisi yapma, lazerle kılcal damar tedavisi yaptıranlar, lazerle varis nasıl tedavi edilir, lazerle varis tedavisi

Lazerle kılcal damar tedavisi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Tıbbın bizlere sunduğu mucizelerden biri olan lazer sağlığımız için en iyi tedavi imkanlarını sunuyor ve böylece lazer tedavisiyle daha önce cerrahi operasyon gerektiren birçok hastalıktan daha rahat ve kesi olmadan kurtulabiliyoruz. Varislerden kurtulabilmek için ve diğer kılcal damar sorunlarını aşabilmek içinde lazerin neler yapabileceğini buyurun buradan öğrenelim:

 

Lazerle kılcal damar tedavisi

 

Kanın yeterli ve doğru miktarda pompalanmaması sonucu damarlarda kan akışı yavaşlar ve dolaşım hızının düşmesinden dolayı da varis problemi ortaya çıkmaktadır. En çokta bacaklarda meydana gelen bu sorun bilhassa kadınların korkuları rüyası olmaktadır. Ancak bu kabus lazer yöntemi ile artık son buluyor. Her ne sebepten olursa olsun varisler lazer uygulaması ile kısa bir sürede yok ediliyor.

Kılcal damarlar için etkili ve kati bir çözüm yolu olan lazer yöntemi, aynı zamanda güvenilir de. Lazer uygulamasında lazerin soğutucu kısmı ile cilt soğutulmaktadır. Bu sayede kılcal damar büzüşür ve yok olur. Yöntemin uygulanması esnasında damarlarda ısı derecesi 80’e ulaşır. Böylece ısı nedeniyle kan hücrelerinde ve damar çeperlerindeki değişiklikler ile damar vücut tarafından ortadan kaldırılır.

Lazerle kılcal damar tedavisinde koyu mavi, lacivert ve mor renkler daha yüksek başarı elde edilmesini sağlar. Bu işlem uygulanan alanın büyüklüğüne göre bazen 1 bazen de 2-3 seans gerektirebilir. Uygulama sırasında hafif bir ağrı hissedilir. Uygulama sonrası geçici kahverengi lekeler meydana gelebilir. Lazerle kılcal damar tedavisinin ardından 2 ay sonra vücut kendini toplamış olur. Sıcak su ile duş almaktan uzak durulmalıdır.

Lazerle kılcal damar tedavisinin ardından doktorunuz gerek görürse Skleroterapi yöntemi de uygulanabilir. Bu yöntem de damar iç yüzeyinin kapanması ve ilaçlarla abrazyonunu sağlanır. Uygulamadan yüksek başarı elde etmek ve tekrarın önlenmesini sağlamak için Skleroterapi uygulanır. Tek başına lazerin başarılı olamayacağı zamanlarda ihtiyaç duyulur. Çoğu zaman lazer sonrası uygulanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver