Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır Video İzle-Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır Hakkında Bilgi

Aşağıda Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır Video İzle-Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır Video İzle-Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır

Lazer epilasyon yöntemi, gerek kadınlar gerekse erkekler arasında istenmeyen tüylerdek kurtulmak için en fazla tercih edilen tüy dökme ve istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyonun bu denli yaygın kabul görmesinin en önemli nedeni, lazer epilasyonun faydalarının çok fazla; lazer epilasyonun zararlarının ise en az düzeyde olmasıdır. Diğer yandan lazer epilasyon fiyatları da Ankara İstanbul İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerdeki uygun fiyatlarının artık Eskişehir, Antalya, Denizli, Kayseri, Konya, Mersin gibi anadolu kentlerinde de uygun fiyat aralığına gelmesidir. Ayrıca lazer epilasyon, ağrısız, acısız bir tüy dökme yöntemi olup kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

Özel olarak seçilen dalga boyundaki lazer ışınları kıl kökünde bulunan melanin pigmentini hedef alır. Lazer ışınını emen melanin pigmenti ısınır ve kıl kökü tahrip olur. Tüylerdeki melanin cilttekine göre daha konsantredir. Bu da cildin zarar görmesini önler.
Lazerli epilasyondan etkili sonuç alabilmek için en az 4 seans düzenli olarak devam etmek gerekir. Seans sayısı, tüy yoğunluğuna, rengine ve cilt tipine göre kişiden kişiye değişir. Ayrıca tüyün bir çok gelişme evresi vardır. Lazerli epilasyonla uygun gelişmişlikteki tüyler yok edildiği için bu evreye gelmeyen tüyler için uygun evre beklenir. Bu da seans sayısını artırabilir. En hızlı ve başarılı sonuç, cilt rengi açık, tüyleri koyu olan insanlarda alınır.
Hamilelerin uygulamaması gereken bir yöntemdir.
Uygulama önerileri:
– Uygulamadan önce güneşlenmeyin, bronzlaşmış cilde lazer uygulamak sakıncalıdır. Uygulamadan sonra da 8 gün güneşlenmeyin.
– Çok açık veya çok koyu tenliyseniz karar vermeden önce bir uzman doktorla görüşün.
– Seanslardan sonra ciltte kızarıklıklar oluşabilir ama bunlar kısa sürede yok olur.
– Lazerli epilasyon bir uzmanlık işidir, mutlaka iyice araştırın ve uzmanlara yaptırın.

EPİLASYON ALETİ İLE AĞDA

TÜY DÖKÜCÜ KREM İLE EPİLASYON

EVDE GELENEKSEL AĞDA HAZIRLAMA

SICAK AĞDA UYGULAMASI

SOĞUK AĞDA YÖNTEMİ

İĞNELİ EPİLASYON YÖNTEMİ

Lazer Epilasyon Videoları-Lazer Epilasyon Video İzle

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver