Last.fm Medya Oynatıcı Bağlama Programı Ücretsiz İndir Last.fm Scrobbler Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Last.fm Medya Oynatıcı Bağlama Programı Last.fm Scrobbler Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Last.fm Scrobbler isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda veya iPod’unuzda dinlediğiniz müziklerin bilgilerini ve istatistiklerini tutarak size müzik zevkinize uygun radyolar sunan, sosyal ağ üzerinde yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, arkadaşlarınızla müzik listeleri, şarkılar ve sanatçılar hakkında paylaşım ve bilgi alışverişi yapabildiğiniz Last.fm sitesine Windows Media Player, Winamp ve iTunes gibi medya oynatıcıları üzerinden dinlediğiniz müziklerin bilgilerini aktaran ücretsiz program karşınızda.

Arkaplanda sessiz bir şekilde çalışarak medya oynatıcı programlar üzerinde dinlediğiniz şarkıların bilgilerini Last.fm üzerindeki hesabınıza aktarılmasını sağlayan bu eklenti yazılım müzik zevkinizi ortaya çıkaracak.

Not: Programın işe yaraması ve doğru çalışabilmesi için Last.fm adresi üzerinde hesabınız olması gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver