Laser TV özellikleri Laser TV tanıtımı Laser TV yorumlar LaserVue TV

Etiketler: hdtv, Laser TV, lcd

Laser TV Piyasaya Çıktı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Laser TV Piyasaya Çıktı

Tv dünyası yerinde durmuyor. Mitsubishi, sıradan yüksek tanımlı televizyonlardan iki kat fazla renk gösterip daha az enerji harcayan LaserVue TV’yi satışa çıkardı.

null

Laser TV teknolojisi, plazma ve LCD teknolojilerinin varisi sayılıyor. Görüntüyü oluşturmak için lazer ışınları kullanan teknoloji, bir HDTV’den iki kat daha fazla renk gösteriyor ve daha az enerji tüketiyor.

Çalışmak için 135 watt enerjiye ihtiyacı olan LaserVue HDTV’nin bu tüketimi, Mitsubishi’nin iddialarına göre bu, ortalama bir LCD televizyonun enerji ihtiyacının üçte birine, ortalama bir plazma televizyonunkinin dörtte birine denk geliyor.

Ekran boyu 165 cm olan LaserVue TV 120 Hz yenileme oranına, 1080 piksel yüksekliğinde tam HD çözünürlüğe sahip ve son zamanlarda iyice ayyuka çıkmaya başlayan üç boyutlu görüntülemeye hazır şekilde geliyor. Fiyatı ise 6 bin 999 dolar.

Son Aramalar: hdtv, Laser TV, Laser TV özellikleri, Laser TV tanıtımı, Laser TV yorumlar, LaserVue TV, lcd, Mitsubishi, Plazma, teknik özellikleri, tv

lazer tv 2012, laser tv, lazer tv fiyatları, lazer tv nedir, Sony Lazer TV, samsung laser tv haberleri, lazer tv 2012 fiyatları, samsung laser tv, motorola laser hd özellikleri, lazer tv ler 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver