Laptoptaki internet nasıl kullanılır Wi-Fi ile internet dağıtma

Etiketler: bilgisayardan internet yayını yapma, dizsütünedeki interneti kullanma

Bilgisayardaki internet Telefonda Nasıl Kullanılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardaki internet Telefonda Nasıl Kullanılır

Virtual Hotspot adlı ücretsiz bir yazılım ile bilgisayarınızda bulunan interneti diğer cihazlarınızda kullanabileceksiniz. Bu uygulama daha çok GSM operatörlerinden alınan internet paketleri veya Wirless özellikli modemi bulunmayan kullanıcıların işini görecektir. Buradaki amaç bir şekilde herhangi bir bilgisayarınızda internet var ise bu interneti istediğiniz diğer cihazlarla bağlantı kurabilmeyi amaçlıyor. Cep telefonu, Laptop, Tablet PC gibi cihazlarınıza kolayca internet verebileceksiniz.

Sanal Bağlantı Noktası Nedir?

Sanal Hotspot Wi-Fi hotspot açmanıza yarayan ücretsiz bir yazılımdır. Dizüstü bilgisayar gibi diğer Wi-Fi cihazları, akıllı telefon, iPhone, iPad, iPod Touch, PDA, Xbox, Wii ile (Wifi, LAN, Kablo Modem, Dial-up, Hücresel, vb) internet erişimi paylaşmanızı sağlar.

Sanal Hotspot programını aşağıdaki bağlantı yardımı ile bilgisayarınıza indirin ve yükleyiniz. Programı çalıştırdığınızda bir hotspot adı ve parola girmelisiniz (parola 8 karakterden az olmalı), porgramın Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemi desteği bulunmaktadır. Bağlantı kurulduktan sonra, tüm etkin bağlantıları Clients sekmesinde görebilme imkanına sahipsiniz.

Virtual Hotspot indir

Son Aramalar: bilgisayardan internet yayını yapma, dizsütünedeki interneti kullanma, Laptoptaki internet nasıl kullanılır, Wi-Fi ile internet dağıtma

kablolu internetten telefona net çekme, telefonun interneti bilgisayarda nasıl kullanılır, bilgisayardan telefona internet çekme, sony ekperıa u bilgisayarıma internet olarak nasıl bağlanırım, telefondaki interneti bilgisayarda nasıl kullanabilirim, bilgisayarı wifi olarak kullanma, bilgisayardaki interneti telefonda kullanmak iphone, sony xperia u bilgisayara nasil bağlanir, laptoptan wifi dağıtma, bilgisayarda wifi nasıl açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver