LameXP Ses Dosyası Dönüştürücü Ücretsiz İndir LameXP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

LameXP Ses Dosyası Dönüştürücü LameXP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LameXP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LameXP, çeşitli ses kodlayıcıları için grafiksel kullanıcı ara yüzüdür. Bu program, ses dosyalarınızı bir formattan diğerine çok kolay şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Adından da anlaşılacağı üzere, LameXP, LAME kodlayıcıları için sadece bir ara yüz değildir ve MP3, Ogg Vorbis, AAC/MP4, FLAC, AC-3 ve Wave Audio formatlarını da kapsayan çok sayıda çıkış formatını desteklemektedir. Desteklediği giriş formatlarının sayısı da bir o kadar fazladır. 

LameXO tarafından kullanılan tüm çözücüler ve kodlayıcılar zaten indirdiğiniz dosya içinde mevcut olduğu için, codec, filtre ya da plug-in gibi ayrıca bir yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmanıza gerek yoktur. 

LameXP’yi ayrıca taşınabilir bir uygulama gibi de kullanabilirsiniz. Örneğin, programı USB aygıtınıza taşıyıp, buradan çalıştırabilirsiniz. 

LameXP daha çok yığın işlemleri için tasarlanmıştır. Bu da çok sayıdaki ses dosyalarını (örneğin bir albümün tamamını ya da müzik koleksiyonunuzun tümünü) tek adımda istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz anlamına geliyor. 

LameXP, aynı zamanda kullanılabilir olan en sofistike kodlayıcıları kullanarak en mükemmel sesi sunar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver