Lahana çorbası diyeti-1 haftada 3-4 kilo verdiren diyet listesi Hakkında Bilgi

Aşağıda Lahana çorbası diyeti-1 haftada 3-4 kilo verdiren diyet listesi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lahana çorbası diyeti-1 haftada 3-4 kilo verdiren diyet listesi

Lahana çorbası diyeti ender saraç tarafından meşhur edilen ve lahana çorbası diyeti ile zayıflayanlar tarafından oldukça tutulan bir diyettir. O derece ki, lahana çorbası diyeti kadınlar kulübü gibi forumlara girildiğinde lahana çorbası diyeti nasıl yapılır türünde onlarca konu ile başbaşa kalır ve çok değişik türlerde lahana çorbası diyeti tarifi veya tarifleri görürsünüz.Lahana diyeti ile alakalı olarak ortak olan tek nokta lahana çorbası diyeti yapanların yorumları olsa gerek. Çünkü lahana çorbası diyeti yorumları hep başarılı zayıflama tecrübelerinden bahsediyor. Şu ana kadar yaptığımı araştırmalarda lahana çorbası diyeti zararları hakkında hiç bir bilgiye rastlayamadık. Demek ki lahana diyetini yapmak gerekecek :)

Hedef: 1 haftada 3-4 kilo Günlük kalori: 800
Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve meşrubat alınmamalı. İstenildigi kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu diyet tekrarlanmamalıdır.
//
Lahana çorbası malzemeleri:
6 tane yeşil soğan, 2 yesil biber, 1 tane rendelenmiş domates , 1 demet kereviz, 1/2 lahana 1 paket tavuk ya da dana bulyon, isteğe göre, tuz, karabiber, sarmısak ve maydanoz.

Lahana çorbası diyeti günlük menüleri:

1.GÜN

* Öğle : İstediğiniz kadar meyve ve lahana çorbası

2.GÜN

* Öğle : İstediğiniz kadar çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

3.GÜN

* Öğle : İstediğiniz kadar meyve, çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

4.GÜN

* Öğle : En fazla 4 tane muz, kaymaksız süt ve lahana çorbası.

5.GÜN

* Öğle : Bir porsiyon biftek, bir tane domates, en az 6 bardak su ve lahana çorbası.
//
6.GÜN

* Öğle : İstediğiniz kadar biftek, sebze ve lahana çorbası.

7.GÜN

* Öğle : Bir porsiyon pirinç lapası, meyva suyu ve lahana çorbası.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver