Kütüphaneler İçin Gelişmiş Kitap Kayıt Sistemi Ücretsiz İndir KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kütüphaneler İçin Gelişmiş Kitap Kayıt Sistemi KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KÜPSİS Kütüphane Otomasyon Programı, tüm kütüphanelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok kullanıcılı, kendi içinde Dewey kod sistemine göre hazırlanmış olarak geliyor. KÜPSİS aşağıda sıralanan üstün özellikleri sayesinde kütüphanenizi kolayca yönetmenizi sağlar. Kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde yeni bilgisayar kullanıcıları bile kullanabilir.Kullanıcının hata yapmasını önlemek için her şey düşünülmüştür. Basit yedekleme/geri yükleme sayesinde yedeklerinize kolayca dönebilirsiniz. KÜPSİS’in en önemli özelliklerinden biri de hızıdır, binlerce kayda milisaniyeler içinde erişebilmektedir.Programın genel özellikleri:

* Kitaplar için barkod üretim modülü sayesinde kolay işlem yapabilme.* Sınırsız sayıda üye tanımlama, Üyeler Sınıfına ve Ünvana göre gruplayabilme.* Sınırsız sayıda kitap tanımlama ve kitapları Kategorisine göre, Dolaplara göre gruplandırabilme.* Barkod Numarası, Kitap Adı, Yazar, Yayınevi, Demirbaş No, ISBN Numarası, Anahtar Sözcük alanlarına göre kitap arayabilme.* Belirli kategorideki veya belirli dolaptaki kitapları görebilme.* Excel’e arama sonucunda gelen kitapları gönderebilme. * Kitap kaydı girilir girilmez yazılım tarafından otomatik barkod belirleme.* Ödünç Verme/Alma işlemlerinde Barkod Numarasına göre veya Kitap Adı, Yazar, ISBN Numarası, Yayınevi, Demirbaş No gibi alanlara göre işlem yapma.* Bir üyenin aldığı tüm kitapları görme. Üyeye Ad, Soyad, TC Kimlik No, Öğrenci veya Sicil No gibi alanlardan sorguyla ulaşıp kitapları geri alabilme.* Üyeler için sınırsız sayıda ünvan oluşturabilme ve her ünvan için ayrı ayrı Alacağı Maksimum Kitap, Ödünç Süresi, Gün başına Ceza Miktarı belirleyebilme. * Tek tuş ile otomatik olarak o gün üyeden gelecek kitapları görme.* Ödünç Süresi geçmiş tüm kitapları görebilme.* En çok okuyan üyeler listesi çıkarma.* En çok okunan kitaplar listesi çıkarma.* En çok okunan Kitap Kategorileri listesi çıkarma ve bar grafikte gösterme. Grafikleri BMP dosyası olarak kaydedebilme.* En çok okuyan Üye Sınıfları listesi çıkarma ve pasta grafikte gösterme.* Kaybedilenler Listesi Oluşturabilme.* Hasarlananlar Listesi Oluşturabilme.* Sınırsız kullanıcı tanımlama ve kitabı ödünç veren kullanıcıya ulaşabilme. * Farklı kullanıcılar için farklı erişim girişleri ayarlayabilme. Üyenin gireceği menüleri sınırlayabilme. * Kullanıcıların programa giriş yaptıkları zamanları ve tarihleri kayıt altına alma.* İleri seviye kriptografi algoritmaları sayesinde kullanıcı bilgilerini güvenli şekilde saklayabilme.* Geçici Barkod havuzu oluşturabilme ve böylece sadece istenilen kitapların barkodlarını basabilme.* Gelişmiş yardım desteği.* Aynı isimli kitaplara tek tuşla ulaşabilme.* Yanlış veya aynı numaralı Barkod verilmesini önlemek için barkod kontrolü yapabilme.* Excel’den üye listesi, kitap listesi saniyeler içerisinde aktarabilme.* Excel’e üye ve kitap listesi verebilme.* Detaylı yetki seviyeleri ile yeni kullanıcılar tanımlama.* Tek tuşla yedekleme kolaylığı.* Detaylı güvenlik seviyeleri ile hata yapma olasılığını engelleme, örneğin ödünç verilen bir kitabı silememe, ödünç alan üyeyi silememe gibi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver