Küre Şeklinde Masaüstü Oluşturma Ücretsiz İndir SphereXP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Küre Şeklinde Masaüstü Oluşturma SphereXP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SphereXP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstündeki sıradan görüntüden sıkıldıysanız, eğlenceli bir kullanım istiyorsanız bu programı kullanarak masaüstünüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Klasik Windows görünümünden kurtarabileceğiniz masaüstünüze bir küre şekli verebilir ve dosyalarınızı, klasörlerinizi bir kürenin çevresindeymiş gibi göz atabilirsiniz.Programın içerisindeki ayarlarlardan istediğiniz kullanım şeklini seçebilirsiniz. İsterseniz 3 boyutlu oda , veya herhangi bir zemin üzerine yerleştirilmiş mekanda Windows’unuzu kullanabilirsiniz.Sistem Gereksinimleri;3 boyutlu ekran görüntülerini oynatabilecek derecede ekran kartı (minimum 64 mb)1.0 Ghz işlemci256 MB RamNET Framework 2.0 nin yüklü olması gerekir.Önemli! .NET Framework 2.0’ı buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver