Kur’an Öğreniyorum Kuran-ı Kerim Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Bu programla öğretmene ihiyaç duymadan, kendi kendinize tecvidli Kur’an okumasını kolayca öğrenebilirsiniz.

 
Özellikler:  

Sponsorlu Bağlantılar

1. Benzer Küme Tekniği : 28 Kur’an harfini 90 şekle çıkartan, başta, ortada, sonda yazılış metodu yanlıştır. Bunun yerine Kur’an yazısının ana husûsiyetlerini dikkate alan benzer küme tekniği kullanılarak 29 harf 15 şekilde öğretilmektedir.

2. Tecvid: Harflerin mahreçlerine ve kurallara uymak sûretiyle güzel Kur’an okumayı sağlayan ilme Tecvid denir. Programda tecvid tatbikatı dualar ve sureler üzerinde yapılmaktadır. Bu set ile daha başlangıç seviyesinde tecvidli okuyuş öğrenilmektedir. (Tecvidsiz öğretim yöntemi daha sonra öğrenilmesini güçleştirdiğinden kullanılmamıştır.)

3. Çalışma Süresi: Tavsiye edilen çalışma süresi 32 saattir. Günde 1 saat çalışarak 32 günde Kur’an okumasını tecvidli olarak öğrenebilirsiniz. Günde 2 saat çalışarak bu süre 15 güne indirilebilir.

4. Denenmiş Bir Sistem: 30 yıllık tecrübesi ile muhterem hocamız Hüseyin Kutlu tarafından hazırlanan bu program bir yıl farklı eğitim gruplarında denendikten sonra ilk kez 1998’de basılmıştır. O zamandan beri geçen sürede on binlerce kişiye Kur’an-ı Kerim öğreterek başarısını ispatlamıştır.

 

Bu sürümdeki yenilikler:

  • Tek paketle kurulum

 

  • Yasin suresi ve Amme cüzünden sureler

 

  • Kullanım Kılavuzu

Sistem gereksinimleri:

  • Pentium 166 veya üstü bir bilgisayar

 

  • Ses Kartı

 

  • Windows 98, Windows ME, Windows 2000 veya Windows XP işletim sistemi

 

  • Yüksek renk (16 bit)

Üretici hatırlatması:

 

Windows Vista altında problem yaşıyorsanız programın simgesi üzerine sağ tuşla tıklayarak gelen menüden ‘Yönetici olarak çalıştır’ seçeneğini işaretleyin. Probleminiz düzelecektir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver