Kur’an-ı Kerim Ortak Hatim ve Dini İçerik Paylaşım Programı Ücretsiz İndir Nur Vecize Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kur’an-ı Kerim Ortak Hatim ve Dini İçerik Paylaşım Programı Nur Vecize Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nur Vecize isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nur Vecize ile dini içerikler bilgisayarınıza taşınıyor. Programda bulunan ayet, dua, Esmaül Hüsna, Hadis, Risale-i Nur, sahabe, soru, sözlük, sureler hakkında, üstadlardan sözler kategorileriyle ilgili içerikler düzenli olarak kullanıcılara ulaştırılıyor. Hatim bölümü ile program kullanıcıları ile ortak Kur’an-ı Kerim hatmi indirilebiliyor. Kur’an haricinde, Fatiha, İlhas, Rahman, ayetlerinin hatmi ve Salavat ve Kelime-i Tevhid hatmi indiriliyor.  Nur Vecize mübarek gün ve gecelerde hatırlatma yaparak, yapılması gereken şeyleri tavsiye eder. İstenirse ayarlar kısmından besmele ya da euzu besmele sesli olarak okunur. Okunan yüzbinlerce Salavat ve Tevhid ve Ayetlere ortak olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver