Kur Yazılım Türkçe-İngilizce Sözlük Ücretsiz İndir Kur Yazılım Türkçe-İngilizce Sözlük Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kur Yazılım Türkçe-İngilizce Sözlük Kur Yazılım Türkçe-İngilizce Sözlük Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kur Yazılım Türkçe-İngilizce Sözlük isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kur Yazılım Sözlük ile hem Türkçe’den İngilizce’ye hem de İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapmanız mümkün. Basit bir ara yüze sahip olan bu program ile çevrim dışı olarak bilgisayarınızda Türkçe karşılığını bilmediğiniz tüm İngilizce sözcükleri ve İngilizce karşılığını bilmediğiniz tüm Türkçe sözcükleri öğrenebilirsiniz. 

Toplam 117557 kavram içeren bu sözlükte,

Türkçe-İngilizce
İngilizce-Türkçe
Teknik Terimler
Bilişim Terimleri
Bilgisayar Terimleri
Elektronik Terimleri
Tıp Terimleri

olmak üzere 7 kategori bulacaksınız. İsterseniz “Sadece tam sözcük bul” kutusunu aktifleştirerek sözcük aramanızı kısıtlayabilirsiniz. 

Ayarlar menüsüne girerek bilgisayarınız açıldığında programın Windows ile otomatik olarak başlatılmasını sağlamanız mümkün. Ayrıca son aranan 10 sözcüğü saklama seçeneğini işaretleyerek programdan yararlanabilirsiniz. Program size istediğiniz bir kısayol tuşu belirleyerek kolayca açma imkânı da sunuyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver