Kullanışlı Başlat Menüsü Ücretsiz İndir Handy Start Menu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kullanışlı Başlat Menüsü Handy Start Menu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Handy Start Menu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Handy Start Menu başlangıç farklı bir başlangıç menüsü oluşturarak, klasik başlat menüsü üzerindeki karışıklığa bir son vermek amacıyla tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

Muhtemelen birçok kullanıcı başlat menüsündeki kabarık liste üzerinden istediği programı aramaktansa, programların kısayollarını masaüstüne taşımayı tercih ediyordur. Bu noktada Handy Start Menu sizleri gerçekten büyük bir karışıklığın içinden kurtaracak ve tüm programlarınızı sizin için ayrı ayrı kategorize ederek verimliliğinizi arttıracaktır.

Handy Start Menu’yü kurduktan sonra başlat menüsü üzerinde araçlar, ofis programları, grafik editörleri, oyunlar gibi farklı kategoriler olacak ve her kategori altında bilgisayarınızda bulunan programlar kategorisine uygun bir şekilde yer alacak. Sonuç olarak kullanmak istediğiniz programları işlevlerine göre ilgili kategori altından seçmesi çok daha kolay olacaktır.

Ayrıca program içerisinde gelen program güncellemelerini kontrol etme özelliği sayesinde bilgisayarınızda güncel olmayan programlar ve son sürümleri hakkında size bilgiler vererek sisteminizi güncel tutmanızı da sağlamaktadır.

Sonuç olarak daha kolay kullanımlı ve uygulamalarınıza çok daha hızlı ulaşabileceğiniz bir başlat menüsüne ihtiyacınız varsa Handy Start Menu tam aradığınız program olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver