Kullanıcı Adı Ve Şifre Saklama Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup LockBox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kullanıcı Adı Ve Şifre Saklama Programı CoffeeCup LockBox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup LockBox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup LockBox bilgisayar kullanıcıları için yardımcı bir güvenlik yazılımıdır. İnternet üzerinde dolaştığınız siteler içinde kullandığınız kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi kendi veritabanına kayıt eder bu sayede dakikalarca kullanıcı adınızı ve şifrelerinizi hatırlamak zorunda kalmazsınız. CoffeeCup LockBox veritabanına kayıt ettiği kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi istediğiniz zaman bir tek tıklama ile girdiğiniz sitelerde kullanabileceksiniz. Ayrıca programın veritabanında sakladığı kullanıcı isimlerine ve şifrelerine sizin izniniz olmadan kimse erişemeyecek, veritabanına şifre koyarak kimlik hırsızlarının önüne geçebileceksiniz. Bu sayede siz olmasanı bile veri eklenemeyecek ve silinemeyecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver