Kuğu Nedir Hakkında Bilgi

Kuğu Nedir

Kuğu anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Kuğu Nedir, Kuğu Ne Anlama Gelir, Kuğu Ne Demektir, Kuğu Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Kuğu ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Kuğu Anlamı

Kuşlar sınıfının, ördekler (Anseriformes) takımının, ördekler (Anatidae) familyasındaki bazı türlere verilen ad. Boyları 150 cm kadardır. Erginlerinin renkleri kar beyazıdır. Gaga dibinde siyah bir çıkıntıları vardır. Gaga dibi, göz arası ve ayakları siyah ya da grimsidir.

Boyunlarını su içine daldırarak besinlerini alırlar. Besinleri, su ve bataklık bitkileri, tohum, ot, böcek, salyangoz, solucan, midye ve balıklardır. Yaşam süreleri 20 yıl kadardır. Deniz ve ırmak kenarlarında yaşarlar.

Konu ile ilgili aramalar: Kuğu Nedir Kuğu ödev ara Kuğu kelime anlamı Kuğu sözlükte ara Kuğu ansiklopedi bilgi bankası ara Kuğu ne demek Kuğu neye denir

Kuğu ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver