Küçük Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir Evil Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Küçük Medya Oynatıcı Evil Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Evil Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Evil Player basit, hızlı, güçlü, esnek ve kullanışlı bir medya oynatıcısı. Hemen her bilgisayarı kullanıcısı için vazgeçilmez bir yere sahip olan çoklu ortam oynatıcıları yüksek sistem gereksinimleri ve kaynak kullanımlarıyla dikkat çekerken Evil Player çok az sistem kaynağı tüketen hafif bir alternatif olarak karşımızda.

Yaygın medya formatlarından MP3, MP2, MP1, OGG, AIFF, MOD, WAV‘ın yanı sıra XM, IT, S3M, MTM, UMX, MO3 gibi formatlarıda destekleyen bu medya oynatıcı küçük boyutuna rağmen dikkat çeken özelliklere sahip.

Özellikler:

Kolay KullanımKüçük Boyut (1MB!’dan küçük)Desteklenen Ses Formatları: WAV, OGG, MP1, MP2, MP3, MOD, XM, IT, S3M, MTM, UMX, MO3BASS plug-in desteğiAz hafıza tüketimiRadio streaming (SHOUTcast/ICEcast/ICEcast2)SHOUTcast Kayıt YapmaTamamen Ücretsiz

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver