Küçük Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir 1by1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Küçük Medya Oynatıcı 1by1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 1by1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1by1 küçük, hızlı ve ele avuca sığmayan güzel bir ses oynatıcısı program. Küçük boyutuna rağmen sizlere akıllı ve çok yönlü yapısı sayesinde playlistler ve veritabanlarına ihtiyaç duymadan tüm müzik koleksiyonunuzu dinleme olanağı sağlayan bu ücretsiz yazılım müzik oynatımı konusunda yeteri kadar özelliği üzerinde barındırıyor.

iTunes kullanmaktan hoşlamıyorsanız 1by1 gibi ufak tefek bir programla yeteri kadar konfora sahip olabilirsiniz. Kaynak kullanımı sınırlı, küçük boyutlu ve konforlu bu aracın web sayfasından eksik ses decoder’larını ve Winamp eklentilerini indirerek, aacPlus gibi farklı biçimleri de oynatabilirsiniz.

İpucu: Resuming özelliği sayesinde oynatıcıyı /r parametresiyle başlattığınızda, parçayı en son kalınan bölümden dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

1by1 Özellikleri:

Directory Player (direkt olarak klasörünüzün içeriğini oynatır)
Full Resume play (son şarkıyı ve kaldığı pozisyonu hatırlar)
ACM (mp3), mpglib (mp2, mp3) desteği
Winamp input plugin (ogg, wav, cd …) desteği
Gapless play ve simple crossfading özellikleri
Audio dynamics ve stereo enhancer
Directory finder (tüm bir sürücüyü oynatır)
Dosya Araçları: copy (kopyala), move (taşı), rename while play (oynatırken yeniden adlandır), delete (sil), date change (tarih değişikliği)
Cue sheet desteği
Playlist desteği ve liste oluşturma
Multifonksiyonel büyük başlık görüntülemesi
Favorites (sık kullanılanlar)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver