Küçük İşletmeler İçin Antivirüs Yazılımı Ücretsiz İndir McAfee VirusScan Enterprise Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Küçük İşletmeler İçin Antivirüs Yazılımı McAfee VirusScan Enterprise Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McAfee VirusScan Enterprise isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal pazarın en beğenilen yazılımı McAfee VirusScan’ın ev kullanıcıları ve ufak ofisler için dizayn edilmiş bu versiyonu bilgisayarınızı virüs ve zararlı kodlara karşı güvenle korur.

Internete bağlandığınız anda otomatik olarak e-postalarınızı, ekli dosyaları, internetten indirilen dosyaları, hızlı mesajlaşma programlarından gönderilen veya paylaşılan dosyaları virüslere karşı tarar.
Aynı anda çok sayıda kullanıcıya kendini gönderen solucan, virüs ve truva atlarına karşı koruma sağlar.
E-postaları, hızlı mesajlaşma programlarını ve internet indirimlerini kontrol ederek farklı risk noktalarını güvence altına alır.
Virus Scan Windows® gözatıcısı ile entegre olarak dosyalarınız etkin ve kolay şekilde taranmasını sağlar.
Zararlı veya şüpheli dosyalar ve kodlar hemen tespit edilir ve temizlenir. Temizlenemeyen türden olanlar silinir veya karantinaya alınır.
WormStopper özelliği ile kendini hızla yayan solucanlar durdurulur.
ScriptStopper özelliği ile yeni türden, metin bazlı virüslere karşı koruma sağlar.
İstenmeyen ufak internet yazılımlarını (spyware, adware, webdialer) tespit eder ve durdurur. Bu yazılımlardan bazıları kimlik bilgileriniz çalan casus yazılımlar, istenmeyen reklam yazılımları ve telefon hattınızı haberiniz olmadan kullanan yazılımlarıdır.
Virus Scan Dünya genelindeki virüs aktivitelerini bir harita aracılığı ile size sunarak mevcut ve yeni tehlikelerden haberder olmanızı sağlar.
McAfee’nin güncelleme dosyalarını saat farklerinden etkilenmeksizin Dünya’nın farklı bölgelerinde çalışan AVERT çalışanları yazmaktadır. AVERT güvenlik sektörünün en öncü ve saygın araştırma birimlerindendir.
Internete bağlandığınız anda VirusScan kendini otomatik olarak günceller.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver