KPSS Giriş Belgesi 23 Eylül 2012 Ortaöğretim KPSS Giriş belgesi çıkar 22-23 Eylül 2012 22-23 Eylül 2012 Önlisans KPSS Giriş Belgesi

22-23 Eylül 2012 Önlisans KPSS Giriş Belgesi,

 

2012-2013 yılı KPSS Sınavının 2. etapı 22 Eylül ile 23 Eylül tarihlerinde yapılacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız 22 Eylül ile 23 Eylül tarihlerinde yapılacak olan KPSS sınavına giren adaylara sınav giriş belgelerini çıkartmak amacıyla hazırlanmıştır.

Kamu Personel Saçma sınavının ilk etabı yapıldı ve epeyi gündeme oturdu. Sınav sorularının daha önceden çalındığı ve sınava girdikten belli bir süre sonra çalınan soruların resimleri internet sitelerinde dolaşmaya başlamıştı.

ÖSYM bunla ilgili açıklamasında hiç bir sorun olmadan sınavın gerçekleştirildiğini kamuoyuna duyurmuştu. Gözler şimdi 22 ile 23 Eylül arasında yapılacak olan Ortaöğretim ve Önlisans KPSS sınavında alınacak önlemlerde.

22 Eylül İle 23 Eylül’de yapılacak KPSS sınavının soruları çalınmış mı?

Bu sorunun cevabını adaylar sınavda iken hep beraber göreceğiz.

Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini, TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile 14 Eylül 2012 tarihinde saat 13.30’dan itibaren ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınavda yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır.Sınava Giriş Belgesinin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunan adayın sınavı geçersiz sayılacaktır. Sınava Giriş Belgesiyanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

22 Eylül-23 Eylül Ortaöğretim Önlisans KPSS Sınav Girş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak

Diğer sınavlarda olduğu gibi 1 hafta açıklanması bekleniliyor.

ÖSYM’nin resmi sitesine giriş yaparak sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz. Yada burayı tıklayarak Aday Giriş bilgilerinizi girerek sınav giriş yerlerine ulaşabilirsiniz.

Ortaoğretim-Ön Lisans KPSS Sınav Giriş Belgesi İçin Tıklayın

Etiketler: :
kpss

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver