Koruma ve Şifreleme Aracı Ücretsiz İndir Universal Shield Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Koruma ve Şifreleme Aracı Universal Shield Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Universal Shield isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Universal Shield bilgisayarınıza üstün bir koruma sağlayan başarılı bir yazılımdır. Program ile istediğiniz dosya, klasör ve sürücülerinizi gizleyebilir ve şifreleyebilirsiniz. Kıymetli ve özel verileriniz için esnek güvenlik kombinasyonları oluşturarak farklı erişim kuralları atayabilirsiniz.

Universal Shield‘ın benzersiz özelliklerinin başında mükemmel bir kombinasyon ile verilerinizi gizleyebiliyor ve şifreleyebiliyor olmasıdır. Hem ev kullanımı hem de kurumsal ortamlarda rahatça kullanarak bilgisayarınızdaki verilerinizi güven altında tutabilirsiniz.

Üstün şifreleme özelliği sayesinde program başlangıcı ve ya program kaldırma dosyalarını şifreleyebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızın başına oturan herhangi biri istemediğiniz programlara ulaşamaz veya bu programları silemez.

Sadece yerel bir korumanın dışında ağ üzerinden bilgisayarınıza giriş yapan kişilere karşıda üstün bir koruma sağlar. Programın yeni versiyonunda şifreleme ve koruma işlemlerinize yardımcı olması için geliştirilmiş bir sihirbazda bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver