Konuşma Programlarını Engellemenize Yarayan Program Ücretsiz İndir Chat Blocker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Konuşma Programlarını Engellemenize Yarayan Program Chat Blocker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chat Blocker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklarınız internette chat yaparken çok mu zaman harcıyor? İşyerinizde çalışanlarınız chat mi yapıyor?

ChatBlocker masaüstü uygulaması olan chat programları için ebeveyn kontrolü imkanı sunar. ChatBlocker ile istemediğiniz chat programlarını rahatlıkla engelleyebilirsiniz.

Gelişmiş ancak amatör bilgisayar kullanıcılarının kolaylıkla kullanabileceği bir program olan ChatBlocker ile istediğiniz tüm konuşma programlarını engelleyebilirsiniz. Ve bu sayede internette veya bilgisayar başında geçirilen zamanı çok daha faydalı şeyler yaparak geçirilmesini sağlayabilirsiniz.

Gizli modda çalışabilme özelliği de bulunan bu program ile işlem görüntüleme imkanına da sahip olabilirsiniz. Ve bu sayede çocuklarınızın veya çalışanlarınızın internet konuşmalarını takip edebilirsiniz.

Engellediği Programlar:

America OnlineAOL Instant MessengerAOL Instant Messenger ExpressExcite MessengerMSN MessengerWeb MSN MessengerOdigoE-Messenger.Net Yahoo! MessengerWindows MessengerDead AIM TrillianExtreme MessengerICQ / ICQLitemIRC

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver