Komple Güvenlik Programı Ücretsiz İndir Lavasoft Anti-Virus Helix Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Komple Güvenlik Programı Lavasoft Anti-Virus Helix Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lavasoft Anti-Virus Helix isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lavasoft Anti-Virus Helix programı bilgisayarınızı e-postalar, dosya indirme işlemleri, anlık mesajlaşma yazılımları ve benzeri diğer yollardan size zarar vermeye çalışan sanal tehditlere karşı koruyan profesyonel bir güvenlik programı.

Sizin için önemli olan ve yeri doldurulmayacak dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve dokümanlarınızı güvenli bir ortamda tutmanıza olanak sağlayan ve bilgisayarınızın sağlını ödül almış anti-virüs teknolojisi ile koruyan bu güvenlik programı bilgisayarında komple bir güvenlik sağlamak isteyen kullanıcılar için en yeni ve en güçlü alternatiflerden biri.

Özellikleri:

Virüsler, solucanlar, truva atları, reklam yazılımları ve rootkit’lere karşı gelişmiş korumaBot’lar, phishing denemeleri ve tehlikeli dosya yüklemeleri gibi sanal tehditlere karşı gerçek zaman tespitli güvenlik sağlamaGelişmiş sezgisel teknoloji ile süper tespit etme özelliğiSanal tehditleri bulma, karantinaya alma ve temizlemeGelimiş rootkit yoketme teknolojisiE-posta taraması ile e-posta yoluyla gelen virüs saldırılarına karşı korumaWebGuard ile güvenli dosya indirme ve web gezintisiŞüpheli ve virüs bulaşmış dosyaları güvenli şekilde izole etmeHızlı, etkili ve kaynak korumalı tarama teknolojisiKolay kurulum ve kullanım

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver