Komple Bilgisayar Güvenlik Paketi Ücretsiz İndir Norton 360 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Komple Bilgisayar Güvenlik Paketi Norton 360 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norton 360 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton 360 çok kapsamlı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir güvenlik çemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek her türlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. diğer dosya ve yazılımlara karşı içerdiği birçok özellik ile güvenliği elden bırakmıyor. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları yeni eklenen, yenilenen veya geliştirilen opsiyonel birçok özellik ile (AntiSpam, Parental Controls (Ebeveyn Kontrolleri) gibi çözümlerden de faydalanabiliyor.

Tehdit Koruması – Virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer tüm tehditlere karşı tam koruma sağlar. Yeni indirilmiş dosya ve uygulamaları yüklemeden ve çalıştırmadan önce olası tehditlere karşı sizi uyarır.
Hızlı Tarama – Çevrimiçi bir bilgi toplama sistemini kullanarak, her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs taraması  bilgisayarınızı tehditlere karşı hızlı ve doğru bir biçimde tarar.
Anti-spam Koruması – İstenmeyen e-postalar, kimlik avcıları ve spam mailleri engeller.
Çevrimiçi Kimlik Koruması – Çevrimiçi alışveriş, bankacılık ve internet gezintilerinde kişisel bilgilerinize erişimi engelleyerek kimlik hırsızlarına karşı korur.
Bilgisayar Performansını Artırma – Kayıt defterini temizler ve onarır, gereksiz İnternet dosyalarını kaldırır, sabit sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir.
Otomatik Yedekleme – Ücretsiz sağladığı 2 GB’lık güvenli çevrimiçi depolama alanına dosyaları yedekleyerek veri kayıplarını önler.
Kablosuz Ağları İzleme – Ağınızdaki bant genişliğini çalarak yük olan davetsiz misafirleri bulmanıza yardımcı olur.

Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:

    YENİ! Saygınlık hizmeti    YENİ! Norton Insight    YENİ! Norton Download Insight    YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim    YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma    GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme    YENİ! Norton System Insight    YENİ! Norton File Insight    GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme    GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri    Antivirüs    Casus Yazılımları Önleme    Ağ İzleme    Rootkit’ten Korunma    PC Ayarlama   

     GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam    GELİŞMİŞ! Güvenlik Açığı Koruması    GELİŞMİŞ! Başlangıç Yöneticisi    Norton Tarayıcı Koruması    Bot Koruması    Kimlik Koruması    Norton Güvenli Web    Akıllı Güvenlik Duvarı    İndirme Koruması    Hızlı Güncellemeler

Minimum Sistem Gereksinimleri:

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver