Koltuk Altı Terlemesi, Koltuk Altı Terlemesi Nedenleri, Koltuk Altı Terlemesine Çözüm

koltuk altı terlemesine kesin çözüm, koltuk altı terlemesine pratik çözüm, koltuk altı terlemesine son, koltuk altı terlemesinin tedavisi

Koltuk altı terlemesi nasıl önlenir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz aylarının en rahatsız edici problemlerinden biri olan koltuk altı terlemesi, hem kokusu ile huzursuzluk vermekte hem de bedii görünümü kötü etkilemektedir. Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu yöntemlerle koltuk altı terlemesinin tedavisi sadece 30 dakikalık bir işlemle mümkün. Prof. Erol Kışlaoğlu koltuk altı terlemesine son veren çözüm yolundan bahsediyor:

 

Koltuk altı terlemesine çözüm olacak olan metodun lokal anestezi altında yarım saat içinde oldukça basit ve sağlığı tehdit etmeden uygulanabileceğini söyleyen Kışlaoğlu, yöntemi şöyle anlatıyor: “Özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayanan operasyon lokal anestezi ile yapılmakta ve hasta aynı gün işine bile dönebilmektedir. Plastik cerrahi uzmanı tarafından uygulanması gereken bir operasyondur. Çünkü operasyon, kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bölgede gerçekleştirilmektedir.”

Prof. Kışlaoğlu, bu işlem kesinlikle liposuction değildir diye de belirtiyor. Operasyonun gerçekleştirilmesi için özel liposuction aletlerine ihtiyaç vardır. Normal liposuction aletleri ile bu işlem gerçekleştirilemez.

Yöntemin uzman kişiler tarafından doru uygulanması halinde ömür boyu rahatlık sağlayacağının altını çizen Prof. Kışlaoğlu, yöntemin 16 yaşından büyük olan herkese uygulanabileceğini ve tekrarı gerekmeyeceğini açıkladı. Ancak bazı kişilerde ikinci bir işleme gerek duyulabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver