Koltuk Altı Kararması, Koltuk Altı Kararması Bitkisel Çözüm, Koltuk Altı Kararmasına Çözüm

koltuk altı kararmasına doğal çözüm, koltuk altı koyulaşması, koltuk altı renginin koyulaşması, koltuk altı renk koyulaşması

Koltuk altı koyulaşması için

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Daha çok kadınların dert ettiği bir sorun olan koltuk altı koyulaşması koltuk altına temas eden dar kıyafetlerin sürtünme etkisiyle husule gelmektedir. Koltuk altı kararmasının oluşumunu önlemek için bu sebepten ötürü bilirkişiler sentetik kıyafetlerin değil de pamuklu olan giysilerin kullanılmasını önermekteler.

Koltuk altı kararmasına yol açan bir başka sebepte istenmeyen tüyleri almak için ağdayı tercih etmektir. Jilet ve epilasyona nazaran ağda koltuk altı kararmasına daha çok sebep olur.

Koltuk altı kararmasına karşı uygulamanız gereken birkaç bitkisel yöntem paylaşıyoruz sizlerle. Bu doğal yöntemlerle koltuk altı kararmasını ortadan kaldırabilirsiniz.

Koltuk altı kararmasına doğal çözüm

Her biri birer çay kaşığı olmak üzere vazelin, elma suyu ve limon suyunu karıştırın. Elde ettiğiniz bu karışımı koltuk altına yedirin ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra yıkayın ve bebek pudrası sürün.

Bir tatlı kaşığı pirinç unu ve bir yemek kaşığı yoğurdu karıştırın. Karışımı koltuk altınıza yedirin ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra talk pudrası sürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver