Koltuk Altı Epilasyon, Koltuk Altı Epilasyon Fiyat, Koltuk Altı Epilasyon Fiyatı

koltuk altı epilasyon fiyatı nedir, koltuk altı epilasyon kaç para, koltuk altı epilasyon ne kadar, koltuk altı lazer epilasyon

Koltuk altı epilasyon fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Koltuk altı bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmanın birçok yolunun olmasına rağmen, kadınlar özellikle de yaz aylarında koltuk altı lazer epilasyon işlemine daha çok yönelirler. Koltuk altı epilasyon metodu ile bu hassas bölgede bulunan tüyler kısa süren bir seans sonucunda temizlenir ve böylece kadınlar estetik anlamda rahatlama yaşarlar.

 

Koltuk altı vücudun en hassas bölgelerinden biri olduğu için, bu bölgede bulunan tüylerden kurtulmak istenirken seçilecek olan metotta son derece önem taşır. Lazer epilasyon ise, bu bölgede bulunan istenmeyen tüylere karşı sağlıklı ve başarılı bir sonuca ulaştırır.

Lazer epilasyonun en başarılı olduğu bölgelerden biri olan koltuk altı epilasyonu 4-6 seans uygulanır. Üstelik koltuk altı epilasyon fiyatı da çok yüksek değil. Koltuk altı lazer epilasyon fiyatı uygulanacak olan merkeze ve kullanılacak olan lazer çeşidine göre değişiklik gösterse de, genel olarak fiyatlar birbirine yakındır. Yaklaşık olarak koltuk altı lazer epilasyon fiyatı 50-300 TL arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver