Koleksiyon Tutma Programı Ücretsiz İndir Collection Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Koleksiyon Tutma Programı Collection Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Collection Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Collection Studio, saklama ihtiyacı duyduğunuz tarihi madenleri, banknotları, resim ve özel not içeren video ve belgeleri elektronik ortamda saklamanızı, listelemenizi gerektiğinde bunlar hakkında raporlar çıkarabilmenize olanak sağlar.

Programın sunduğu gelişmiş özellikler sayesinde saklanan aracın;

Ülke ve bölgeTarih, devirKalite oranıDeğeriStok sayısı

ve bunlara benzer daha birçok ayrıntısını tutabilir ve istediğiniz zaman bunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca program ticari olarakta kullanılabildiği için bu yöndede içeriğinde ekstra özellikler sunulmuştur.

Genel Özellikler:

Çok sayıda koleksiyon kaydı tutabilmeKoleksiyon siparişi ekleyebilmeResim desteğiWeb sitesi ekleyebilmeGüvenilir veritabanıÇok sayıda görünümGrafiksel istatistiklerÇok sayıda dil desteğiDışarıya kayıt aktarabilmeTarih, hesap makinesi desteğiArama toolbarıBarkod desteği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver