Kolay Zayıflama, Yazı Yazarak Nasıl Zayıflanır, Yazı Yazarak Zayıflama Yöntemi

yazı yazarak zayıflama yöntemi nasıldır, yazı yazarak zayıflamak mümkün mü, zayıflama yöntemleri zayıflama yolları, zayıflamak için ne yapılmalı

Yazı yazarak zayıflama

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Bu zamana kadar zayıflama uğruna denemediğiniz yöntem, uygulamadığınız egzersiz, yapmadığınız diyet kalmadıysa, son olarak uzmanların yazı yazarak zayıflama yöntemi deneyin. Emin olun ki bu yöntem ile kısa bir süre içinde istediğiniz forma kavuşacaksınız. Bu yöntem Kanada’da denenmiş ve olumlu sonuç vermiştir. Sizde Kanada öğrencileri gibi sevdiğiniz her konuda yazı yazarak zayıflayabilirsiniz.

Vücut kitle indeksi 23 ve üstü olan, aşırı kiloları bulunan ve obez olan kız öğrenciler, olumlu ve sevilen konuda yazı yazarken neredeyse yarı kilolarına düştüler. Kanada Waterloo Üniversitesi Christine Logel ve ekibinin yapmış olduğu araştırma ile 45 kız öğrenci bu zamana kadar vermekte zorlandıkları kiloları kısa bir sürede verdiler.

Araştırmada 45 kız öğrenci gruplara ayrıldı. Bu gruplar öğrencilerin yazmayı sevdikleri bölümlerden oluştu. Kız öğrencilere insani, sosyal değerler, yaratıcılık, müzik, siyaset, aile ve arkadaşlar adlı maddeleri en sevdiklerinden sevmediklerine göre sıralamaları istendi. Her grupta bulunan öğrencilerin yarısına sevdikleri yarısına da sevmedikleri konular hakkında yazı yazmaları istendi.

Grubun içinde, sevdikleri konuda yazı yazan öğrencilerin, sevmediği türde yazı yazanlara göre daha hızlı kilo verdiği gözlendi. Sevmediği türde yazı yazanların ise 4 ay içinde 1,25 kilogram aldığı görüldü. Christine Logel , “İnsanın düşünceleri bedenine yansıyor ” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver