Kolay Buton ve Menü Oluşturma Ücretsiz İndir Easy Button & Menu Maker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kolay Buton ve Menü Oluşturma Easy Button & Menu Maker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Easy Button & Menu Maker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy Button & Menu Maker yazılımı websitelerinde veya kendi işlerinizle ilgili konularda kullanabileceğiniz bir grafik oluşturma yazılımıdır.Program sayesinde profesyonel butonlar ve menüler oluşturabileceksiniz.Kullanıcı yüzünün kolay olması işinizi daha kolaylaştıracaktır.

Easy Button & Menu Maker’ın özellikleri nelerdir ve neler yapabilirsiniz ?

Program sayesinde kendi renkli butonlarınızı oluşturabilirsiniz.Hareketli veya hareketsiz menüler tasarlayabilirsinizİçerisindeki sabit fontlardan kullanma imkanınız var.Butonlara veya menülere ikonlar ekleyip özelleştirebilirsiniz.Tüm web tarayıcılarını desteklediğinden hiçbir sitede sorun çıkartmadan çalışır.GIF, PNG ve JPEG resim formatlarını destekler.

Program diğer web grafik yapım programlarına göre ekonomiktir. Lisans fiyatı € 19.85 olarak belirlenmiştir. Deneme sürümünü beğenen kullanıcılar üretici sitesinden satın alabilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver