KOAH HASTALIĞI BAKIM PLANI NEDİR-KOAH NEDENLERİ-KOAHIN BİTKİLERLE TEDAVİSİ BELİRTİLERİ-KOAH BİTKİSEL ÇÖZÜM Hakkında Bilgi

Aşağıda KOAH HASTALIĞI BAKIM PLANI NEDİR-KOAH NEDENLERİ-KOAHIN BİTKİLERLE TEDAVİSİ BELİRTİLERİ-KOAH BİTKİSEL ÇÖZÜM ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KOAH HASTALIĞI BAKIM PLANI NEDİR-KOAH NEDENLERİ-KOAHIN BİTKİLERLE TEDAVİSİ BELİRTİLERİ-KOAH BİTKİSEL ÇÖZÜM
ibrahim saraçoğlu koah, koah bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, koah hastalığının bitkisel tedavisi, koah bitkisel tedavi, koah ibrahim saraçoğlu, ibrahim sara, kooh hastalıgının bitkisel tedavisi, koah hastalığı bitkisel tedavi
koah hastalığı ibrahim saraçoğlu
Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık grubudur. KOAH’ın en sık görülen özelliği, akciğerlerinize giren ve akciğerlerinizden çıkan havayı nefes darlığına neden olacak derecede kısıtlayabilmesidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) için yulaf samanı kürünü tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir. Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir. 1 ayda toplam 15 gün uygulanmış olacaktır. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. 15 gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver