KNIGHTONLINE Dosyası Açma Programı, KNIGHTONLINE Uzantılı Dosya Nedir Nasıl Açılır, Açmak İçin Gerekli Programlar Hakkında Bilgi

KnightOnline hileleriDosya Açıklaması: 

Birçok kişi Knight Online veya Metin 2 gibi oyunlarda hile yapmayı ister, her ne kadar bazıları bunu başarsa da yapabildikleri birkaç düpe veya bazı ekstra programlarla Exp puanı almaktan öte gidemez.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca aylarca uğraşarak geliştirdiğiniz bir karakterin Yöneticilerden ban yemesi ve iptal olması inanın çok can sıkıcı olabilir ve oyunu bırakmanıza sebep olabilir.

Sitemiz her ne kadar bu tip bir amaca hizmet etmiyor olsada ziyaretçilerin bir kısmı oyundaki dosyaları öğrenmek istiyor. bu sebeple toplu linkler için bu sayfayı yaptım. aşağıdaki linklerden amacınıza belirli ölçüde ulaşabilirsiniz:

— EXP ALMAK —

Otomatik EXP almak için Ok atma vb. hileler için KOXP Linkleri aşağıda, bunlar zaman zaman yenilenir ve oyunun yaması çıkınca büyük ihtimalle bunlara karşı yeni bir düzeltme yapılmış olur:

Çinli Koxp sitesi:
http://www.tianhuoko.com

Amerikan Koxp sitesi:
http://www.koxp.ovh.org/download.php

Dikkat: bu hareket ban sebebidir.sonra suçu başkasında aramayın.

— OYUN DOSYALARINI BOZMAK —

Bu işlem için en sağlam yol Hex Editor ile kurcalamaktır ama biraz uzmanlık gerektirir. normal programlara aşağıdaki dosya linklerinden ulaşabilirsiniz:

KSC: Oyunda çektiğiniz resimlere bakma dosyası:
http://www.dosyauzantisi.com/ksc

TBL: Item dosyası, açıcı:
http://freakshare.com/files/gfsw38k3/FXeditor.zip.html

n3pmesh ve n3cpart gibi diğer dosyalar : Karakterlerin görünümleri bu dosyadadır, bunu bozmak size birşey kazandırmaz, şansınız varsa karakterinizin elbisesini yeşil yapabilirsiniz ama bu sadece sizin bilgisayarınızda geçerli olur:

http://www.dosyauzantisi.com/n3pmesh

http://www.dosyauzantisi.com/n3cpart

http://www.dosyauzantisi.com/n3cskins

http://www.dosyauzantisi.com/n3anim

http://www.dosyauzantisi.com/n3joint

http://www.dosyauzantisi.com/n3chr

 

Kullanılan Programlar:Knight Online

Gerekli Programların adresi:www.knightonlineworld.com
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver