Klasör Senkronizasyonu Programı Ücretsiz İndir PowerFolder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Klasör Senkronizasyonu Programı PowerFolder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PowerFolder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PowerFolder ile otomatik olarak dosyalarınızın ve verilerinizin güvenli bir şekilde yedeğini alabilirsiniz. Böylelikle nerede olduğunuz farketmeksizin istediğiniz her yerden her an dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

PowerFolder son derece özelleştirilebilir bir araç olmasına rağmen, yeni kullanıcıların hızlı bir şekilde programı kullanmaya başlayabilmeleri için önceden tanımlanmış seçeneklerde sunmaktadır.

Programın ücretsiz sürümü 1 GB senkronizasyon ve 1 GB çevrimiçi depolama alanını desteklemektedir. Ayrıca 3 kategori oluşturma hakkınız olmasına rağmen, sınırsız altkategori oluşturabilirsiniz. Üye olup kullanmaya başlamanız için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi belirtmek ve kendinize bir şifre oluşturmaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver