Klasör Rehberi Ücretsiz İndir Folder Guide Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Klasör Rehberi Folder Guide Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Folder Guide isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Folder Guide en favori klasörlerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlayan ücretsiz bir araç. Favori klasörlerinizin yanında en son kullandığınız klasörlere de tek bir tıklama ile ulaşabileceğiniz bu ücretsiz program Windows Gezgini’nizin context menü kısmında her zaman kullanıma hazır bir şekilde çalışıyor.

Yüklemeyi gerçekleştirdikten sonra Windows Gezgini ve Aç/Kaydet dialoglarında “Folder Guide” ismi ile görünmeye başlayan program artık düzinelerce fare tıklaması yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz klasöre ulaşmanızı sağlıyor.

Artık en favori klasörlerinize Folder Guide sayesinde sadece 2 fare tıklaması ile ulaşabileceksiniz. Sağ tıklama ile ulaşabileceğiniz içerik menüsünden favori klasörlerinizi düzenleyebilir, en son açtığınız klasörleri görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver