Klasör, Firebird ve MSSQL Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Akınsoft Yedek Servisi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Klasör, Firebird ve MSSQL Yedekleme Programı Akınsoft Yedek Servisi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Akınsoft Yedek Servisi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Modüller
Manuel ve otomatik olarak klasör, Firebird vs MSSQL verilerini yedekleme ve geri alma bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.
Kullanim Alanlari
Yedekleme Programı
Genel Özellikler
* Klasör halinde dosya yedekleme, * Yedeklenecek dosya uzantılarını seçebilme, * Firebird veritabanı yedekleme ve geri yükleme, * MS-SQL veritabanı yedekleme ve geri yükleme, * Detaylı yedekleme logu, * Yedeklenen dosyaları OfficeMessenger üzerinden başka bir bilgisayar üzerine kopyalayabilme, * Saatlik, günlük, haftalık ve aylık yedekleme peryotları belirleyebilme, * Yedekleme dosyalarının belli bir tarihi ve sayıyı geçtikten sonra otomatik olarak silinebilmesi. * Dizinleri zip olarak ve istenirse şifreli olarak yedekleyebilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver