Klasik Maxthon Web Tarayıcısı Ücretsiz İndir Maxthon (Classic) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Klasik Maxthon Web Tarayıcısı Maxthon (Classic) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maxthon (Classic) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Maxthon Classic (daha önce bilinen ismi ile MyIE2) sekmeli internet tarayıcısı çağının ilklerinden biri olarak alternatif bir web gezintisi deneyimi sunuyor. Maxthon, Internet Explorer çekirdeğinden oluşturulmuş (IE 5 veya 6’ya ihtiyaç duyar) bir çoklu sayfa tarayıcısıdır. Tarayıcı tek bir pencere içinde birden fazla sayfa açma özelliği ile ön plana çıkarken entegre kullanıcı arayüzü ile sörf yaparken çok az sistem kaynağı kullanarak sisteminizi hiç yormadan çalışıyor.

Uygulamaya özel eklentiler ile farklı özellikler ekleyebildiğiniz bu tarayıcı ve IE için hazırlanmış küçük programlarıda destekliyor. Aynı zamanda Maxthon Classic otomatik sayfa kaydırma, otomatik form doldurma, harici araçlar, plug-i desteği, haber grubu gezinti modu, fare hareketleri, kişiselleştirilebilir arayüz ve otomatik gizleme gibi birçok ekstra özelliğe de sahip.

Yazılımın son sürümü ile tema desteği getirilirken eklenti stabilitesi de arttırılmış bulunuyor. Versiyon 1.6.5 build 18 ile otomatik sorgulama yapan arama kutuları ve eski stil arama seçeneği gibi özellikler programa eklenirken, bazı hatalardanda giderilmiş durumda.

Not: Maxthon Classic sürümü ile uyumlu olan Türkçe dil paketini buradan indirebilir ve tarayıcıyı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver