Kızma Birader Oyunu Ücretsiz İndir Don’t Get Angry Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kızma Birader Oyunu Don’t Get Angry Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Don’t Get Angry Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonunda döndüler. Hemde 3 boyutlu grafikleriyle birlikte! Dünyanın en popüler oyunlarından Kızma Birader’in 2. 3 boyutlu oyunu karşınızda. Hala ne bekliyorsunuz. Takımınızı rengine göre seçin ve heyecanı yaşayın.Karakterleri, eğlenceli animasyonları, özel süpriz silah ve özellikleri ile size oynarken oldukça eğlenceli zaman geçirticek bir oyun. Süpriz özelliklerinin arasında: patlayıcı kemerler, uyku hapları, kafesler, vitamin iğneleri gibi şeyler var. Ancak bu süpriz özellikleri sadece karşı tarafa zarar vermekle kalmıyor. Aynı zamanda daha bir çok süpriziyle size de zarar veriyor. İşte burada iş bileğe düşüyor. Yani zarı nasıl attığınıza…Pek çok ayarlanabilir özelliği ile size kolaylıkta sağlıyor. Oyun hızını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Çok çeşitli saha seçenekleri ile de her daim heyecana sürüklüyor.Özellikleri:

Bilgisayara yada başka insanlara karşı oynayabilirsiniz.(4 kişiliktir)Lan veya internet üzerinden oynama imkanı      10 farklı takım seçme imkanı3 boyutlu senaryolarOldukça detaylı grafiklerFarklı ve eğlenceli bonus silahlar45 mb’lık bir boş alan gerektirmekteÖnemli! Program Adware içermektedir. Bilgisayarınıza bir zararı olmaz fakat isteminiz dışında size reklam gösterimleri ve reklam dosyaları indirme riski vardır. Bu uyarıyı dikkate alakarak bu oyunu bilgisayarınıza kurunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver