Kızlık Zarı Nedir Hakkında Bilgi

Kızlık Zarı Nedir

Kızlık Zarı anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Kızlık Zarı Nedir, Kızlık Zarı Ne Anlama Gelir, Kızlık Zarı Ne Demektir, Kızlık Zarı Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Kızlık Zarı ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Kızlık Zarı Anlamı

Ergen kızlarda dölyolu ağzını daraltan zar. Çoğunlukla yarımay biçimindedir. Dölyolu ağzının kenarlarına yapışık olur ve kalınlığı değişiktir. İlk cinsel ilişkide bu zar yırtılır ve “kızlık zarı lopçukları” adı verilen parçalara ayrılır. Doğum sırasında yırtıkların derinliği artar ve lopçukların yerini kızlık zarı artıkları alır. Kimi kızlarda bu zar doğuştan yoktur. Kimi kızlarda da çok esnek olup, yırtılmadan cinsel ilişkide bulunmaya elverişlidir. Bu nedenle kızlık zarı kesin bir kızlık kanıtı değildir.

Konu ile ilgili aramalar: Kızlık Zarı Nedir Kızlık Zarı ödev ara Kızlık Zarı kelime anlamı Kızlık Zarı sözlükte ara Kızlık Zarı ansiklopedi bilgi bankası ara Kızlık Zarı ne demek Kızlık Zarı neye denir

Kızlık Zarı ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver