Kızlık Zarı Dikim Fiyatı, Kızlık Zarı Dikim Fiyatları, Kızlık Zarı Dikimi

kızlık zarı dikimi ameliyatı, kızlık zarı dikimi fiyat aralığı, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar, kızlık zarı dikimi fiyatı nedir

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Nispeten basit bir operasyon olan kızlık zarı dikimi, çoğu ülkede sorunsuzca uygulanan ve sadece otuz dakika alan bir operasyondur. Kızlık zarı ameliyatında zarın eski haline getirilmesi imkansızdır; ancak eski haline yakın bir yapıda dikilebilmektedir.

 

Cinsel ilişki sırasında, travma, kaza yada nadiren de spor esnasında kızlık zarı yırtılabilmektedir. Ülkemizde kızlık zarı dikimi için özel klinikler bulunmaktadır. Cerrahi operasyon ile dikilen kızlık zarının fiyatı ise alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre değişiklik gösterir.

 

Kılık zarı dikimi fiyatı

 

Kızlık zarı ameliyatı alanın genişliğine, anestezi şekline, uygulanan tekniğe veya tercih edilen merkeze göre değişiklik gösterse de, Türkiye’de yaklaşık olarak 1000-3000 TL arasında yapılmaktadır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde ciddi sağlık problemleriyle karşılaşmak kaçınılmaz olur. Ameliyat sonrası düzenli kontroller de yapılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver