Kitap, Müzik, Video Gibi Dosyaları Arşivleme Programı Ücretsiz İndir MediaMan Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kitap, Müzik, Video Gibi Dosyaları Arşivleme Programı MediaMan Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MediaMan isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MediaMan, müzik-kitap-video ve oyun arşinizi organize edebileceğiniz bir kütüphane yazılımıdır. Sanal-raf desteği ile görsel açıdan tüm arşivinizi düzenlemenize olanak veren yapısıyla kullanım kolaylığı sunar. Webcam barkod sistemi ile isterseniz ürünlerinizin barkodları ile düzenleme yapabilirsiniz, isterseniz de seri numaralarını el ile girerek arşiv düzenlemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıklama ile program içerisine arşivinizi ekleyebileceğiniz program ayrıca sürükle bırak gibi özellikler ile de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Özellikleri:

Amazon ve Amerikan Kongre Kütüphanesinden otomatik içeri aktarma özelliği.Gerçekçi dijital korumalar ile koleksiyonunuzu görüntüleme.Kategorilere ayırarak düzenleme yapabilme.Yazdırma ve dışarı aktarma seçenekleri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver