Kişisel Harcama Takip Programı Ücretsiz İndir Harcamalarım Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kişisel Harcama Takip Programı Harcamalarım Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Harcamalarım isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Harcamalarım programı, kişisel harcamalarınızı kayıt altında tutarak ekonomik giderlerinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayan bir programdır.

Harcamalarım programı ile ana gider türlerinizi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ana gider türlerinin alt türlerini oluşturarak aylık/yıllık harcamalarınızı net bir şekilde takip edebilirsiniz.

Günümüzde çok sık kullanılan bir ödeme türü olan kredi kartı kullanarak gerçekleşen harcamaları da Harcamalarım programında belirtebilir ve gelecek taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Harcamalarım programı çerçevesinde oluşturduğunuz verileri rapor olarak dışarı aktarabilirsiniz. Programın “Plus” isimli ücretli ek özellikleriyle, bulunduğunuz yere özel tavsiyeler edinebilirsiniz. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından desteklenen bu tavsiyelerle daha avantajlı bir ev ekonomisine sahip olabilirsiniz.

Harcamalarım programına gidereceğiniz tüm veriler bilgisayarınızın “Belgelerim” klasörü altında saklanır ve bilgileriniz hiçbir harici bilgisayarla paylaşılmaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver