Kişisel Film Veritabanı Ücretsiz İndir Personal Video Database Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kişisel Film Veritabanı Personal Video Database Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Personal Video Database isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev kullanıcılarının en büyük tutkularından biri de film ve dizi arşivlemektir. DVD’ler içerisine özenle kaydedilen DivX’ler yada satın alınan kutulu DVD’ler evin bir köşesinde izlenilecekleri günü beklerler. Ancak indirme telaşı da devam eder. İşte bu noktada devreye giren bir başka sorun ise zaman. Bir filmi indirmektense aynı tutkuya düşmüş arkadaşlardan değiş-tokuş yapmak daha hızlı olabilir.

Böylesi bir durumda en mantıklı şey arşivinizi bir dosyaya tek tek kaydetmek ve gerektiğinde bu dosyadan karşılaştırma yapmak. Fakat 100’den fazla filminiz varsa bu oldukça zaman alabilir. İşte bu tarz bir durum düşünülerek geliştirilmiş bir yazılım olan Personal Video Database adından da anlayabileceğiniz gibi elinizdeki filmlerin arşivini tutmanızı sağlıyor. Hem de sadece bir filmin adını girerek.

Yazılıma bir filmin adını girdiğinizde hemen Amazon.com’dan afişini ya da DVD kutusunun görselini çeken program, imdb’den reyting bilgilerini alıyor ve dilerseniz oyuncularını, yönetmenini ya da konusunu girebileceğiniz kutucuklar açıyor.

Kısacası programın özellikleri ona ayıracağınız zamanla doğru orantılı olarak artıyor. Film ve dizi tutkunlarının arşivlerini düzenli bir şekilde tutmaları için geliştirilmiş bu ücretsiz program ileride çok işinize yarayabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver