Kişisel Adres ve Telefon Ajandası Ücretsiz İndir Adres ve Telefon Defteri Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kişisel Adres ve Telefon Ajandası Adres ve Telefon Defteri Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adres ve Telefon Defteri isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adres ve Telefon Rehberi programı sayesinde kişisel telefon ve adres defterinizi bilgisayarınızda tutabilir ve kolay bir şekilde bu listenizdeki insanlara ulaşabilirsiniz. Hem sade hem kullanışlı hemde hesaplı bir adres ve telefon defteri uygulaması kullanmak istiyorsanız Türkçe bir seçenek olan Adres ve Telefon Rehberi programını kullanabilirsiniz.

Eğer kaliteli ve kullanışlı bir rehber programına ihtiyacınız varsa bu programı deneyebilirsiniz. Programın yeni versiyonunda kişiselleştirilebilir 100 farklı skin (arayüz) seçeneği de bulunmaktadır.

3.0 ile gelen Yenilikler:Kişileri gruplama özelliğiKişilere Resim ekleme özelliğiGörüşme notları ekleme özelliğiAjanda .Artık ajanda için başka bi programa ihtiyacınız olmayacak.Hatırlatmalarınızı tutabilir böylece hiçbir şeyi artık unutmayacaksınız.Network desteği.Veritabanı yolunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı veritabanını networke bağlı tüm pclerin görmesi ve işlem yapmasını sağlayarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Önemli! Yazılım .Net Framework 2.0 gerektirmektedir. Sisteminizde bulunmuyorsa buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver